BAL BIZNESU 2019

30-01-2019 09:05

Nasz bal zaszczycili w tym roku znamienici goście, a wśród nich Andżelika Możdżanowska - sekretarz stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju oraz Marzena Wodzińska – członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego. Baranowski Business Meeting to przede wszystkim okazja do świetnej zabawy, ale nim zapłonęły karnawałowe rytmy, wójt Bogumiła Lewandowska–Siwek przedstawiła autorską prezentację ubiegłorocznych dokonań, inwestycji, działań promocyjnych oraz projektów gospodarczych Gminy.

Promocja i szalona zabawa

- Formuła „Baranowskiego Balu Biznesu” obraca się wokół promocji i znakomitej zabawy. Moich gości, miejscowych przedsiębiorców, staram się zapoznać z projektami, jakie zrealizowałam, bądź zamierzam zrealizować – tłumaczy wójt Bogumiła Lewandowska-Siwek. - Oprócz projektów inwestycyjnych nasz samorząd mocny akcent stawia na zadania wspierające różnorodną aktywność społeczności naszej Gminy – sportowej, kulturalnej i promocyjnej – od nauki pływania, muzyki i tańca dla dzieci, po teatr szkolny i prestiżowe plenery malarskie – wyjaśnia.  Bal rozpoczął się chwilę po godzinie 19:00 i już podczas pierwszego tańca zauważyć można było, iż jego uczestnicy oczekiwali momentu, aby wejść na parkiet i rozpocząć dobrą zabawę. Karnawałowy klimat zapewniły znane i lubiane przeboje serwowane przez zespół “Znajomi”.  

Guru z Indii 

Już karnawał jak szalony/razem z nami tańczyć chce!/ Serpentyny i balony/w rytmie poruszają się!

Tańczą okna i podłogi/w ten karnawałowy czas!/Tańczy głowa, tańczą nogi/tańca rytm porywa nas.

Specjalnie na Bal zaproszony został Anil Melwin Machado, niezwykły, fantastyczny tancerz i mistrz jogi z Indii, który wprost zauroczył uczestników balu, a na pewno jego piękniejszą część. Nasz gość zaprezentował różne formy tańca indyjskiego – bollywood, kalari, kathak. A w prawdziwą euforię wprowadził wszystkich zapraszając do wspólnego tańca w rytm despasito. Latynoskie rytmy i baranowska noc. Te chwile i znakomitą atmosferę towarzyszącą wszystkim do białego rana na pewno trudno zapomnieć.

Już dzisiaj zapraszamy za rok w ostatnią sobotę stycznia. Do zobaczenia!

 

Czytany 1671 razy