NOWA RADNA Z JOANKI

31-08-2023 10:15

Elżbieta Woźniakowska zgłoszona została do wyborów uzupełniających do Rady Gminy Baranów przez Komitet Wyborczy „Razem dla Gminy Baranów”. Wybory te przeprowadzono 2 lipca 2023 r. w okręgu wyborczym nr 11. Głowania nie przeprowadzono, bowiem zarejestrowany został tylko jeden kandydat.

Pani Elżbieta to znana społeczniczka. Od 12 lat kieruje pracami Koła Gospodyń Wiejskich w Joance. Piastuje również zaszczytną funkcję skarbnika OSP Joanka. Udziela się też w miejscowej Radzie Sołeckiej. Zapowiada, że już jako radna zwróci baczną uwagę na odbudowę miejscowej drogi po inwestycji związanej z kanalizacją. – Potrzebne są nowe krawężniki no i oczywiście asfalt – wylicza. A poza tym? – Poza tym moja Joanka pięknieje – uśmiecha się nowa radna. – Mamy nowy dom ludowy, piękny plac zabaw, siłownię. Niech to wszystko jak najlepiej służy mieszkańcom – dodaje.

Prywatnie pani Ela kocha swój pełen kwiatów i owoców ogródek oraz …siedmioro wnucząt (cztery dziewczynki i trzech chłopców). To pozwala jej, jak twierdzi, „żyć kolorowo”.

(ems)

 

Czytany 161 razy