KONKURS „PRZYSMAKI Z WIELKOPOLSKICH SADÓW”

11-04-2022 08:33

Czekamy zatem na Państwa zgłoszenia!

Szanowni Państwo,

przypominamy o przedłużeniu terminu zgłoszeń do konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich pn. „Przysmaki z wielkopolskich sadów” organizowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego i jednocześnie zachęcamy do udziału Koła Gospodyń Wiejskich, których zgłoszenia jeszcze nie wpłynęły.

Wspomniany wyżej konkurs to doskonała okazja do zaprezentowania działalności Kół Gospodyń Wiejskich, pokazania lokalnych potraw bazujących na najwyżej jakości składnikach oraz budowania tożsamości regionalnej wśród Wielkopolan.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe.

Karty zgłoszeniowe wraz z załącznikami proszę przesłać do Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Wsi do dnia 15.04.2022 r. do godziny 15.30 (decyduje data wpływu do siedziby Organizatora).

W przypadku wysyłki pocztą lub kurierem na kopercie należy dopisać: Konkurs „Przysmaki z wielkopolskich sadów”. Zgłoszenia przyjmowane będą również drogą elektroniczną na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pośrednictwem elektronicznej skrytki podawczej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu w ePUAP: /umarszwlkp/SkrytkaESP.

Więcej szczegółów znajdą Państwo w Regulaminie Konkursu (prosimy o uważne zapoznanie się z nim) oraz na stronach internetowych: www.umww.pl oraz https://sdk-wlkp.pl/zapraszamy-do-udzialu-w-konkursie-przysmaki-z-wielkopolskich-sadow/

Niezbędne dokumenty załączone są poniżej.

Z poważaniem

Wojciech Dutkiewicz

Oddział ds. Promocji Rolnictwa, Żywności i Turystyki Wiejskiej

Departament Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego

Tel. 61 626 65 34

Czytany 793 razy