KOMUNIKAT POLICJI

20-09-2023 11:51


Posterunek Policji w Łęce Opatowskiej z/s w Opatowie przedstawia plan działań priorytetowych na terenie Gminy Baranów na najbliższy okres. Plan został stworzony na podstawie zdiagnozowanych oczekiwań społecznych oraz analizy zagrożeń dokonanej w rejonach służbowych.

Dzielnicowy Rejonu nr III Gminy Baranów mł. asp. Adam Skotnik prowadzi działania planu, który ma na celu ograniczenie lub wyeliminowanie wykroczeń związanych z zaśmiecaniem na terenie Gminy Baranów.

Dzielnicowi w cyklach półrocznych przygotowują plan działania priorytetowego, którego celem są działania dążące do wyeliminowania zagrożenia poprzez szereg czynności. Począwszy od profilaktycznych spotkań ze społeczeństwem, współpracy z różnymi instytucjami, urzędami i organizacjami. Działania te mają charakter kampanii społecznych, mających na celu uświadamianie lokalnej społeczności zagrożeń występujących w ich miejscach zamieszkania, uwrażliwienie na te zagrożenia, a także pomoc w ich wyeliminowaniu. Asp. Adam Skotnik dzielnicowy rejonu nr III w okresie od 30.08.2023 - 31.12.2023 prowadzi plan działania priorytetowego mający na celu wyeliminowanie zaśmiecania terenów zielonych w miejscowości Baranów Osiedle Murator. Osiedle to jest w dużej części zalesione i stanowi teren rekreacji dla wielu osób. Jednak można zaobserwować, że pozostawiane są tam śmieci pochodzące z domów, mieszkań czy posesji. Prosimy o kontakt w przypadku zauważenia niepokojących zachowań tego typu: 47 77 56 200.

Dzielnicowy Rejonu nr IV Gminy Baranów asp. Daniel Klimecki prowadzi działania planu priorytetowego mające na celu zniwelowania problemu bezpańskich psów na terenie Gminy Baranów.

Asp. Daniel Klimecki w okresie 01.09.2023 - 31.12.2023 prowadzi działania polegające na zniwelowaniu problemów polegających na pojawianiu się w rejonie Grębanina bezpańskich lub pozostawianych bez właściwej opieki właścicieli psów, które mogą zachowywać się agresywnie wobec ludzi, a w szczególności wobec dzieci.

Kontakt do dzielnicowych rejonów:

asp. Adam Skotnik, tel. 786 936 274

asp. Daniel Klimecki, tel. 786 936 277

Czytany 149 razy