KOMUNIKAT POLICJI

25-08-2022 09:44

Plan działań na najbliższy okres został stworzony na podstawie zdiagnozowanych oczekiwań społecznych oraz analizy zagrożeń dokonanej w rejonach służbowych.

Dzielnicowy Rejonu nr III Gminy Baranów mł. asp. Adam Skotnik prowadzi działania planu, który ma na celu ograniczenie lub wyeliminowanie wykroczeń związanych z zaśmiecaniem na terenie Gminy Baranów.

Dzielnicowi w cyklach półrocznych przygotowują plan działania priorytetowego, którego celem są działania dążące do wyeliminowania zagrożenia poprzez szereg czynności. Począwszy od profilaktycznych spotkań ze społeczeństwem, współpracy z różnymi instytucjami, urzędami i organizacjami. Działania te mają charakter kampanii społecznych, mających na celu uświadamianie lokalnej społeczności zagrożeń występujących w ich miejscach zamieszkania, uwrażliwienie na te zagrożenia, a także pomoc w ich wyeliminowaniu. Mł. asp. Adam Skotnik dzielnicowy rejonu nr III w okresie od 01.08.2022 - 31.01.2023 prowadzi plan działania priorytetowego mający na celu wyeliminowanie zaśmiecania terenów zielonych w miejscowości Baranów Osiedle Murator. Osiedle to jest w dużej części zalesione i stanowi teren rekreacji dla wielu osób. Jednak można zaobserwować, że pozostawiane są tam śmieci pochodzące z domów, mieszkań czy posesji. Prosimy o kontakt w przypadku zauważenia niepokojących zachowań tego typu: 47 77 56 200.

Dzielnicowy Rejonu nr IV Gminy Baranów mł. asp. Daniel Klimecki prowadzi działania planu priorytetowego pn. "Prawidłowe znakowanie posesji we wsi Grębanin" na terenie Gminy Baranów.

Asp. Daniel Klimecki w okresie 01.08.2022 - 31.01.2023 prowadzi działania powyższego planu priorytetowego, mającego na celu uświadamianie mieszkańców oraz właścicieli posesji, że wskazany obowiązek umieszczania numerów porządkowych na budynkach jest dla ich bezpieczeństwa, gdyż brak takowego oznakowania powoduje duży problem dla ratowników medycznych, strażaków, policjantów jak również innych służb, gdzie niejednokrotnie liczy się każda minuta aby dotrzeć z pomocą lub w czasie wykonywania innych czynności służbowych.

Kontakt do dzielnicowych rejonów:

mł. asp. Adam Skotnik, tel. 786 936 274

mł. asp. Daniel Klimecki, tel. 786 936 277

Czytany 234 razy