GKS GRĘBANIN ZWYCIĘZCĄ OKRĘGOWEGO PUCHARU POLSKI !

12-11-2019 06:41

11 listopada zapadnie długo w pamięci piłkarzom, trenerom, działaczom oraz kibicom GKS-u Grębanin. Przedstawiciel Gminy Baranów zwyciężył w Finale Okręgowego Pucharu Polski z gospodarzem finału, czyli ekipą Białego Orła. Drużyna prowadzona przez trenera Janusza Luberdę w bardzo dobrym stylu rozprawiła się ze swoim ligowym rywalem. Już do przerwy goście prowadzili 3:0, po dwóch bramkach Piotra Cierlaka oraz jednym Damiana Kaczmarka. Po przerwie ten pierwszy dołożył kolejne trafienie, tym samym kompletując hat-tricka, na co gospodarze zdołali odpowiedzieć honorowym golem autorstwa Huberta Roszczaka. Przypomnijmy "GIEKSA" w drodze do finału pokonała: Masovię Kraszewice, LZS Cielczę, Strażaka Słupię, Astrę Krotoszyn oraz GKS Jaraczewo. Już w samym finale pomściła swojego sąsiada zza miedzy - Orła Mroczeń, który w półfinale odpadł z ekipą z Koźmina Wielkopolskiego. Jeszcze raz wielkie gratulacje!