Szkolenie dla organizacji pozarządowych

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 17 sierpnia 2016 r. w sprawie wzoru oferty i ramowego wzoru umowy dotyczących realizacji zadania publicznego oraz wzoru sprawozdania z wykonania tych zadań (Dz.U. 2016 poz. 1300), Urząd Gminy w Baranowie zaprasza na szkolenie dotyczące wypełniania nowych wzorów druków ofert i sprawozdanań.

Spotkanie odbędzie się 12 grudnia w Baranowskiej Chcie o godz. 1600

Urząd Gminy Baranów Dla mieszkańców Informator Ogłoszenia Gminy Szkolenie dla organizacji pozarządowych