RODZINA 500+

Program Rodzina 500 plus to 500 zł miesięcznie na każde drugie i kolejne dziecko, bez dodatkowych warunków. Rodziny o niskich dochodach otrzymają wsparcie także na pierwsze lub jedyne dziecko przy spełnieniu kryterium 800 zł netto lub 1200 zł w przypadku wychowywania w rodzinie dziecka niepełnosprawnego to 6000 zł netto rocznego wsparcia na dziecko. Więcej infornacji w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej znajdującym się w Urzędzie Gminy w Baranowie ul. Rynek 21, I piętro pokój 107 lub pod numerem telefonu 62 78 10 413. Zachęcamy do zapoznania się z załączonymi materiałami.

Urząd Gminy Baranów Dla mieszkańców Aktualności RODZINA 500+