Plac Zabaw NIVEA w Mariance Mroczeńskiej

banner 750x200 2

Już jest! Plac Zabaw NIVEA w Mariance Mroczeńskiej.

Blisko pięć miesięcy intensywnego głosowania mieszkańców oraz kolejne spędzone w oczekiwaniu na efekty zostały wynagrodzone! Plac zabaw w Mariance Mroczeńskiej został ufundowany przez firmę NIVEA Polska w ramach ogólnopolskiej akcji „100 placów zabaw na 100 lat NIVEA”, zorganizowanej z okazji jubileuszu marki.

NIVEA Polska sfinansowała zakup i montaż urządzeń na terenie przygotowanym i przekazanym przez Gminę Baranów pod budowę placu zabaw. Aby lokalizacja ta znalazła się wśród stu zwycięskich miejsc, należało oddać jak najwięcej głosów w internetowym głosowaniu. Mieszkańcy i przyjaciele Marianki zaangażowali się całym sercem w akcję i łącznie oddali 115739 głosów! Nowy plac zabaw daje dzieciom szansę rozwoju poznawczego oraz fizycznego. Wszystko to dzięki wielofunkcyjnym urządzeniom, które można znaleźć na placu zabaw.

Place zabaw NIVEA zostały wykonane przede wszystkim z myślą o bezpieczeństwie dzieci. Zaprojektowane zostały po konsultacjach z psychologami i fizjoterapeutami dziecięcymi. Wykonawcą jest firma posiadająca długoletnie doświadczenie w budowie placów w całej Polsce oraz certyfikaty zgodności i bezpieczeństwa. Place budowano
w oparciu o obowiązujące normy budowlane i najwyższe standardy. Dodatkowo, w trosce
o zapewnienie bezwzględnego bezpieczeństwa, zostały poddane szczegółowej kontroli zewnętrznego ośrodka badawczego TUeV, posiadającego akredytację PCA (Polskiego Centrum Akredytacji).

Teraz każdy może odwiedzić nowy plac zabaw ze swoim dzieckiem. Sprawdź, jakie atrakcje czekają na najmłodszych!

Urząd Gminy Baranów Dla mieszkańców Aktualności Plac Zabaw NIVEA w Mariance Mroczeńskiej