UPALNY MURATOR BAWIŁ SIĘ DO UPADŁEGO

Nawet piekielny skwar nie zdołał odebrać chęci do zabawy na sobotnim festynie (30.06) na Muratorze. Wystarczy powiedzieć, że ostatni tancerz zszedł z parkietu po 3 nad ranem. Organizatorzy – OSP Murator –dziękują wszystkim mieszkańcom oraz przybyłym gościom za czynny udział w zorganizowanym przez nich Festynie. - Frekwencja z roku na rok jest coraz większa co niezmiernie nas cieszy, gdyż nasza praca nie idzie na marne ocenia prezes OSP Murator – Robert Seifert. W tegorocznym festynie z zaproszonych gości przybyli Bogumiła Lewandowska-Siwek - Wójt Gminy Baranów Halina Domagała - Radna Rady Gminy, Marzena Żłobińska - Skarbnik Gminy, mł. asp. Gabriela Kurzawa - przedstawicielka Komendanta Powiatowego Policji w Kępnie, Michał Balcer - wiceprezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Baranowie, Zenon Marszałek - sołtys Baranowa.

Przez ponad cztery godziny toczyli bój piłkarze. Do turnieju zgłosiło się sześć drużyn. – My mieliśmy najdalej. Ale przyjechaliśmy z radością na zaproszenie kolegów z miejscowej straży – mówią piłkarze z Gorazdowa pod Wrześnią. W turnieju zmierzyły się zespoły reprezentujące różne jednostki OSP. W tym dwie z Baranowa. One też stoczyły tradycyjny pojedynek pod hasłem „Baranów nigdy nie przegrywa”. Równorzędne nagrody wręczyła p. wójt w asyście sołtysa Baranowa i prezesa OSP Murator. Festyn muratorski bogaty był również w liczne atrakcje dla najmłodszych takie jak: test sprawnościowy na miasteczku ruchu drogowego, dmuchany plac zabaw dla dzieci, zajęcia sprawnościowe dla najmłodszych kandydatów na strażaka. Dodatkowymi atrakcjami przygotowanymi przez strażaków były różnego rodzaju kulinaria: grochówka, grill, potrawy regionalne. Po zakończeniu wszystkich konkurencji i zawodów odbyła się zabawa taneczna, którą umilał nam zespół Nicram.

Urząd Gminy Baranów Dla mieszkańców Aktualności UPALNY MURATOR BAWIŁ SIĘ DO UPADŁEGO
Visitors Counter, Heat Map Tracker and User Click Tracking

Dla inwestorów