UPALNY MURATOR BAWIŁ SIĘ DO UPADŁEGO

Nawet piekielny skwar nie zdołał odebrać chęci do zabawy na sobotnim festynie (30.06) na Muratorze. Wystarczy powiedzieć, że ostatni tancerz zszedł z parkietu po 3 nad ranem. Organizatorzy – OSP Murator –dziękują wszystkim mieszkańcom oraz przybyłym gościom za czynny udział w zorganizowanym przez nich Festynie. - Frekwencja z roku na rok jest coraz większa co niezmiernie nas cieszy, gdyż nasza praca nie idzie na marne ocenia prezes OSP Murator – Robert Seifert. W tegorocznym festynie z zaproszonych gości przybyli Bogumiła Lewandowska-Siwek - Wójt Gminy Baranów Halina Domagała - Radna Rady Gminy, Marzena Żłobińska - Skarbnik Gminy, mł. asp. Gabriela Kurzawa - przedstawicielka Komendanta Powiatowego Policji w Kępnie, Michał Balcer - wiceprezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Baranowie, Zenon Marszałek - sołtys Baranowa.

Przez ponad cztery godziny toczyli bój piłkarze. Do turnieju zgłosiło się sześć drużyn. – My mieliśmy najdalej. Ale przyjechaliśmy z radością na zaproszenie kolegów z miejscowej straży – mówią piłkarze z Gorazdowa pod Wrześnią. W turnieju zmierzyły się zespoły reprezentujące różne jednostki OSP. W tym dwie z Baranowa. One też stoczyły tradycyjny pojedynek pod hasłem „Baranów nigdy nie przegrywa”. Równorzędne nagrody wręczyła p. wójt w asyście sołtysa Baranowa i prezesa OSP Murator. Festyn muratorski bogaty był również w liczne atrakcje dla najmłodszych takie jak: test sprawnościowy na miasteczku ruchu drogowego, dmuchany plac zabaw dla dzieci, zajęcia sprawnościowe dla najmłodszych kandydatów na strażaka. Dodatkowymi atrakcjami przygotowanymi przez strażaków były różnego rodzaju kulinaria: grochówka, grill, potrawy regionalne. Po zakończeniu wszystkich konkurencji i zawodów odbyła się zabawa taneczna, którą umilał nam zespół Nicram.

Urząd Gminy Baranów Dla mieszkańców Aktualności UPALNY MURATOR BAWIŁ SIĘ DO UPADŁEGO

Dla inwestorów

Ogłoszenia Gminy