ADOPCJA PSA

Poszukujemy chętnych chcących zaopiekować się psem. Informacje można uzyskać u Sekretarza Gminy Baranów. tel. (062) 78 10 402

Każdy, kto zdecyduje się przygarnąć psa otrzyma w prezencie karmę dla niego.

Żywiołowy, sympatyczny i wesoły psiak, mix owczarka niemieckiego. Lubi bawić, ganiać się z innymi psami. Bardzo szybko się uczy, w ciągu jednego spaceru nauczył się aportować. Jest silny, wymaga jeszcze ułożenia. Polecamy do adopcji!

alt

Sympatyczny, niewielki piesek. Bardzo wrażliwy i delikatny, o spokojnym charakterze. Z ostrożnością podchodzi do nowych miejsc, sytuacji i osób. Jest łagodny, powściągliwy. Potrafi zaufać opiekunowi, przychodzi się wtedy przytulać i wchodzi na kolana. Akceptuje inne psy. Polecamy do adopcji. alt

Urząd Gminy Baranów Dla mieszkańców Aktualności ADOPCJA PSA