• visual_1.jpg
  • visual_2.jpg
  • visual_3.jpg

BARANOWSKI BAL BIZNESU.PROMOCJA I DOBRA ZABAWA

W sobotę 27 stycznia do „Baranowskiej Chaty” wójt Bogumiła Lewandowska-Siwek zaprosiła naszych przedsiębiorców. Bal karnawałowy, znany od dwóch lat pod nazwą „Baranowski Bal Biznesu”, poprzedziła autorska prezentacja inwestycji, działań promocyjnych oraz projektów gospodarczych Gminy. Część artystyczną wypełnił występ zespołu muzycznego „Znajomi” Znakomita atmosfera towarzyszyła wszystkim aż do białego rana.

 

 

 - „Baranowski Bal Biznesu” to połączenie promocji i dobrej zabawy. Moich gości, przedsiębiorców z naszej Gminy, zapoznaję z projektami, jakie zrealizowałam, bądź zamierzam zrealizować. Oni muszą przecież wiedzieć, na co idą ich podatki – tłumaczy wójt Bogumiła Lewandowska-Siwek. Bal był doskonałą okazją do tego, aby przedsiębiorcy mogli w mniej formalnej atmosferze zapoznać się z osiągnięciami gospodarczymi i kulturalnymi. Przed wspaniałą publicznością zaprezentowali się tancerze Baranowskiego Studia Tańca. Przypomnijmy, że projekt pn. „Nauka tańca w naszych szkołach” jest wspierany finansowo przez Gminę. W ubiegłym roku młodzi adepci tańca towarzyskiego wzięli również udział w warsztatach artystycznych, które prowadzili mistrzowie Polski. Gmina dofinansowała też zakup strojów turniejowych. Niezwykłym dopełnieniem wieczoru była Gala Sportu i Kultury z udziałem młodzieży Szkoły w Mroczeniu. Niedawne jeszcze Gimnazjum w ubiegłym roku szkolnym okazało się w skali powiatu najlepszą szkołą pod względem wyników sportowych i wśród ponad 500 gimnazjów w Wielkopolsce uplasowało się w tej klasyfikacji na 41 miejscu. A jesienią aż pięć razy wdarło się do finałów wojewódzkich. Najwartościowszy wynik to z pewnością wicemistrzostwo Wielkopolski wywalczone przez unihokeistów. Sportowcy oraz ich opiekunowie (Jerzy Moś, Małgorzata Mikoś i Natalia Jańska) otrzymali cenne nagrody. Podobne wyróżnienie spotkało artystów z teatralnej trupy „Echo Pałacu”. Ich „Poskromienie złośnicy”, wyreżyserowane przez Elżbietę Ilską i Joannę Gruszkę, okazało się najlepszym spektaklem w Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Szekspirowskich „Dwa Teatry 2017”. Obecna na Gali Pani minister Andżelika Możdżanowska ufundowała sportowcom i artystom niezwykłą nagrodę - zaproszenie do Sejmu i Senatu.Bal rozpoczął się chwilę po godzinie 20.00 i już podczas pierwszego tańca zauważyć można było, iż zgromadzeni przedsiębiorcy wraz z partnerkami i partnerami oczekiwali momentu, aby wejść na parkiet i rozpocząć dobrą zabawę. Karnawałowy klimat zapewniły znane i lubiane przeboje.

 

 

 
Znajdujesz się:
Urząd Gminy Baranów

bip

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Poznaj szczegóły i możliwości ustawień przechowywania plików cookie na Twoim urządzeniu w naszej polityce plików cookie.

EU Cookie Directive Module Information